AC Milan złożył ofertę za Mohameda Simakana

AC Milan złożył ofertę za Mohameda Simakana
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: L'Equipe

AC Milan wystosował ofertę w kwestii pozyskania Mohameda Simakana.

Zespół prowadzony przez Stefano Piolego przewodzi ligowej tabeli. Taki stan utrzyma się, co najmniej do końca roku kalendarzowego, ponieważ w środę AC Milan pokonał Lazio.

Nikt jednak na San Siro nie myśli o tym, by osiąść na laurach. Wręcz przeciwnie. W ostatnim czasie coraz częściej mówi się o zimowych wzmocnieniach. Jednym z celów transferowych ma być sprowadzenie środkowego obrońcy.

W mediach pojawiało się wiele nazwisk. Wydaje się jednak, że działacze na ten moment skupią się na pomyśle pozyskania Mohameda Simakana.

Od jakiegoś czasu 20-latek jest bacznie obserwowany przez skauting Milanu. Do tego stopnia, że w ostatnich dniach postanowiono złożyć za niego ofertę.

Zdaniem mediów ta ma opiewać na 15 milionów euro. W tej chwili ciężko określić, jak ustosunkuje się do niej RC Strasbourg. Na wynik rozmów trzeba będzie zaczekać.

Urodzony w Marsylii zawodnik rozegrał w tym sezonie 17 spotkań. W tym czasie strzelił jedną bramkę i zanotował jedną asystę.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy