AC Milan zgłosił się po obrońcę Chelsea. Opcja awaryjna

AC Milan zgłosił się po obrońcę Chelsea. Opcja awaryjna fot. jorono | Pixabay
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

AC Milan nawiązał kontakt z Chelsea w sprawie nawiązania współpracy z Fikayo Tomorim - poinformował Fabrizio Romano.

Przedstawiciele „Rossonerich” rozglądają się od dłuższego czasu za wartościowym zawodnikiem, który wzmocniłby ich formację defensywną. W tym kontekście na szczycie listy życzeń włoskiego klubu znajduje się Mohamed Simakan ze Strasbourga.

Dotychczasowe rozmowy wysłanników ekipy z San Siro ze stroną francuską nie przyniosły jednak spodziewanego rezultatu i na dodatek poważne zainteresowanie usługami 20-latka przejawia też RB Lipsk, a całej sytuacji wokół młodego piłkarza przygląda się Liverpool.

Przy takim rozwoju wypadków AC Milan rozważa wdrożenie planu B i skierowanie swoich starań na pozyskanie innego gracza.

Niewykluczone, że będzie nim Fikayo Tomori z Chelsea. Fabrizio Romano uważa, że „Rossonerich” nawiązali kontakt z „The Blues” w celu wybadania możliwości oraz zainteresowania gracza przeprowadzką do Włoch.

23-latek wyraził aprobatę dla swoich przenosin, ale ekipa z San Siro nie wykona na razie żadnych dalszych kroków, ponieważ czeka na finalizację rozmów ze Strasbourgiem. Jeżeli zakończą się one fiaskiem, to wtedy AC Milan być może podejmie negocjacje z drużyną ze Stamford Bridge.

Jednokrotny reprezentant Anglii wystąpił w czterech meczach Chelsea w tym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy