Adam Buksa łączony z powrotem do Europy. Na razie oferta jest zdecydowanie za niska

Adam Buksa łączony z powrotem do Europy. Na razie oferta jest zdecydowanie za niska fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio

Adam Buksa znalazł się na radarach Pisy, która jak na razie proponuje New England Revolution wypożyczenie z opcją kupna. Amerykanie woleliby od razu dokonać sprzedaży Polaka - przekazał Gianluca Di Marzio.

W poniedziałek Mateusz Borek poinformował o zainteresowaniu środkowym napastnikiem ze strony lidera tabeli Serie B. Włosi mieli być gotowi do dużego wysiłku finansowego.

Polski dziennikarz przekonywał o chęci zapłacenia 9,5 miliona dolarów (około 8,5 miliona euro) oraz zatrudnienia zawodnika w oparciu o lukratywny kontrakt. Nieco inne doniesienia płyną z Włoch.

Według Gianluki Di Marzio Pisa pierwsze rozmowy ma już za sobą. Nie wypadły one jednak zbyt pomyślnie.

Mając na uwadze umowę wygasającą 31 grudnia 2022 roku, przedstawiciel Major League Soccer oczekuje pieniędzy już teraz. Tymczasem ekipa z Półwyspu Apenińskiego proponuje wypożyczenie z opcją kupna, a cała operacja jest wyceniana na „zaledwie” trzy miliony euro plus bonusy. To zdecydowanie za mało, aby została wyrażona zgoda na przeprowadzkę 25-latka.

Di Marzio zapewnia jednocześnie, że trwają przygotowania do złożenia nowej oferty, a zainteresowanie klubu aspirującego do gry w Serie A jest poważne.

Adam Buksa w zakończonym sezonie wystąpił 32 razy. Swoją obecność zaznaczył 17 golami i czterema asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy