Adam Buksa łączony z powrotem do Europy. Na razie oferta jest zdecydowanie za niska

Adam Buksa łączony z powrotem do Europy. Na razie oferta jest zdecydowanie za niska fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio

Adam Buksa znalazł się na radarach Pisy, która jak na razie proponuje New England Revolution wypożyczenie z opcją kupna. Amerykanie woleliby od razu dokonać sprzedaży Polaka - przekazał Gianluca Di Marzio.

W poniedziałek Mateusz Borek poinformował o zainteresowaniu środkowym napastnikiem ze strony lidera tabeli Serie B. Włosi mieli być gotowi do dużego wysiłku finansowego.

Polski dziennikarz przekonywał o chęci zapłacenia 9,5 miliona dolarów (około 8,5 miliona euro) oraz zatrudnienia zawodnika w oparciu o lukratywny kontrakt. Nieco inne doniesienia płyną z Włoch.

Według Gianluki Di Marzio Pisa pierwsze rozmowy ma już za sobą. Nie wypadły one jednak zbyt pomyślnie.

Mając na uwadze umowę wygasającą 31 grudnia 2022 roku, przedstawiciel Major League Soccer oczekuje pieniędzy już teraz. Tymczasem ekipa z Półwyspu Apenińskiego proponuje wypożyczenie z opcją kupna, a cała operacja jest wyceniana na „zaledwie” trzy miliony euro plus bonusy. To zdecydowanie za mało, aby została wyrażona zgoda na przeprowadzkę 25-latka.

Di Marzio zapewnia jednocześnie, że trwają przygotowania do złożenia nowej oferty, a zainteresowanie klubu aspirującego do gry w Serie A jest poważne.

Adam Buksa w zakończonym sezonie wystąpił 32 razy. Swoją obecność zaznaczył 17 golami i czterema asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy