Agent Gołowina: On nie powinien odchodzić do Juventusu

Agent Gołowina: On nie powinien odchodzić do Juventusu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Calciomercato

Agent reprezentanta Rosji, Aleksandra Gołowina, wypowiedział się na temat przyszłości swojego klienta.

Gołowin to jedna ze wschodzących gwiazd Mistrzostw Świata. Między innymi dzięki jego grze reprezentacja Rosji awansowała do kolejnej rundy turnieju. 22-latek zdobył w fazie grupowej jednego gola i zanotował dwie asysty.

Jego dobra postawa zaowocowała zainteresowaniem ze strony europejskich potentatów. Na temat ewentualnego transferu wypowiedział się agent pomocnika.

- Aleksandr to jeden z najlepszych zawodników reprezentacji Rosji, dlatego zainteresowanie jego osobą ze strony Juventusu jest zrozumiałe. Nadszedł czas, aby przeniósł się na zachód, ale nie do Turynu, ponieważ tam nikt nie zagwarantuje mu gry.

- Liga włoska jest bardzo zdyscyplinowana taktycznie i ciężko jest popisać się w niej indywidualnymi umiejętnościami. Myślę, że najlepszym kierunkiem dla niego byłaby Hiszpania. Nie chodzi mi jednak o Barcelonę, czy Real. Jest przecież wiele innych ekip — skwitował Dmitri Aleniczew.

Warto dodać, że poza Juventusem chęć pozyskania reprezentanta Rosji przejawia również Chelsea.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy