Agent Grosickiego o jego przyszłości i potencjalnym powrocie do Polski

Agent Grosickiego o jego przyszłości i potencjalnym powrocie do Polski fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: WP SportoweFakty

Daniel Kaniewski w rozmowie z Mateuszem Skwierawskim na WP SportoweFakty wypowiedział się na temat przyszłości Kamila Grosickiego.

W niedzielę Grosicki pojawił się na murawie w meczu reprezentacji Polski z Andorą (3:0). W samej końcówce spotkania zanotował asystę przy golu Karola Świderskiego. Wcześniej skrzydłowy zaliczył też kilka minut w starciu z Węgrami (3:3).

Jak wiadomo, 32-latek ma duże problemy z graniem w West Bromwich Albion. Wygasający 30 czerwca kontrakt sprawia, że w najbliższych miesiącach na tapecie ponownie pojawi się temat jego transferu. Zimą spekulowało się chociażby o jego potencjalnym powrocie do kraju.

- Jest za wcześnie, by Kamil wrócił do Polski. To zawodnik, który gra na wysokim poziomie i polska liga jeszcze nie jest mu w głowie. Kamil będzie grał za granicą i myśli o dalszym rozwoju. Dobrze się czuje, jest zdrowy, to jest najważniejsze. Dzień w dzień jest w treningu. Bardzo dobrze czuł się na zajęciach u Paulo Sousy. Trenował też wcześniej przed kadrą. Moim zdaniem Kamil do Polski na pewno nie wróci - przyznał Kaniewski, który zajmuje się interesami „Grosika”.

Agent nie chciał wypowiadać się na temat potencjalnego kierunku transferu skrzydłowego, ale dodał, że według niego dobrym wyborem będzie pozostanie w Anglii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy