Agent: Milan o niego pytał

Agent: Milan o niego pytał
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Milan News

Agent piłkarski Davide Lippi potwierdził, że Milan pytał o Matteo Politano.

„Rossoneri” wciąż muszą walczyć o udział w przyszłorocznej edycji Ligi Europy, ale dyrektorzy działają już na rynku, by wprowadzić zespół w kolejną fazę przebudowy. Jednym z celów jest wzmocnienie skrzydeł, a no poważnego kandydata wyrasta Matteo Politano. Zawodnik Sassuolo był zimą blisko przenosin do Napoli, lecz ostatecznie kluby nie dogadały się w sprawie transferu. Swojego szczęścia spróbuje teraz Milan, który już pytał o gracza.

- Byłem w ośrodku treningowym Milanu, ponieważ jestem agentem piłkarskim, a zbliża się okno transferowe. Tak jak inni agenci spotykam się z różnymi klubami - zaczął Davide Lippi w rozmowie z „MilanNews”.

- Politano? To nie są rozmowy na temat pojedynczych piłkarzy, ale zapytał o niego dyrektor sportowy Mirabelli, przywitałem się też z trenerem Gattuso i rozmawialiśmy o przyszłości. Przedyskutowaliśmy wiele rzeczy, nie tylko sprawę Politano. Jasne, Matteo to świetny piłkarz, który świetnie sobie radzi, nic dziwnego, że o niego zapytali.

- Milan chce wzmocnić swój skład, mają młodego trenera z trzyletnim kontraktem, a to znaczy, że wierzą w ten projekt pod wodzą Gattuso. Wiem, że już teraz planują przyszłość tak, by klub radził sobie jak najlepiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy