Agent Rossiego: Mój klient może zastąpić Lavezziego

Agent Rossiego: Mój klient może zastąpić Lavezziego
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Radio Kiss Kiss

Agent napastnika Villarreal, Giuseppe Rossiego twierdzi, że jego klient może zająć miejsce Ezequiela Lavezziego w Napoli, gdyby ten trafił do Anglii.

Argentyńczyk w ostatnich latach był łączony z wieloma klubami Premier League, szczególnie z Liverpoolem. Być może po pięciu latach w Neapolu będzie szukał nowego wyzwania.

24-letni Rossi, który stracił sporą część tego sezonu przez kontuzję, być może odejdzie też ze względu na pozycję swojego klubu w Primera Division. "Żółta Łódź Podwodna" obecnie broni się przed spadkiem z ligi.

- Lavezzi do Anglii, a Rossi do Napoli? Nie mogę tego potwierdzić, ale to jest możliwe. Ale żeby było jasne: Villarreal może sprzedać Rossiego, a on sam jest gotów odejść. - mówi agent Włocha dla "Radia Kiss Kiss".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?! Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy