Aimar coraz bliżej Saragossy

Aimar coraz bliżej Saragossy
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Sprawa transferu argentyńskiego pomocnika Valencii CF, Pablo Aimara do Realu Saragossa powinna rozstrzygnąć się w najbliższych dniach. Według doniesień hiszpańskich mediów, oba zainteresowane kluby osiągnęły ju(...)

Sprawa transferu argentyńskiego pomocnika Valencii CF, Pablo Aimara do Realu Saragossa powinna rozstrzygnąć się w najbliższych dniach. Według doniesień hiszpańskich mediów, oba zainteresowane kluby osiągnęły już porozumienie co do sumy odstępnego za zawodnika "Che".

Jak nieoficjalnie wiadomo działacze Saragossy są skłonni wyłożyć za Aimara 10 milionów euro. Prawdopodobnie już za kilka dni Argentyńczyk uda się do wyżej wymienionego klubu w celu negocjacji indywidualnego kontraktu. Nie wiadomo jednak czy zespół z Estadio La Romareda będzie stać na opłacenie tak drogiego piłkarza jakim niewątpliwie jest Aimar.
Więcej na temat: Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy