Aimar w Realu Saragossa !!!

Aimar w Realu Saragossa !!!
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.marca.com

Jak podaje hiszpański dziennik Marca, Real Saragossa i Valencia CF doszły wczoraj wieczorem do porozumienia w sprawie transferu argentyńskiego pomocnika Pablo Aimara. <br><br> (...)

Jak podaje hiszpański dziennik Marca, Real Saragossa i Valencia CF doszły wczoraj wieczorem do porozumienia w sprawie transferu argentyńskiego pomocnika Pablo Aimara.

Marca podaje, że podpisał on 4-letni kontrakt z klubem prowadzonym przez Victora Fernandeza.

Początkowo oferta za Aimara wynosiła 8 mln, co nie satysfakcjonowało władz Valencii. Potem mówiono o 10 mln plus młodziutki Zaparter miał przejść na Estadio Mestalla. Jednak i to się okazało nieprawdziwe. Ostatecznie po wczorajszych rozmowach Solera z Iglesiasem suma, jaką Real musi zapłacić za piłkarza wynosi 11 mln euro.
Więcej na temat: Argentyna Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy