Ajer w końcu odejdzie z Celticu? Możliwy transfer do Bundesligi lub Premier League

Ajer w końcu odejdzie z Celticu? Możliwy transfer do Bundesligi lub Premier League fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Times | The Herald

Kristoffer Ajer od dłuższego czasu jest łączony z odejściem z Celticu. Obecnie w grze o jego podpis są trzy kluby - donoszą „The Times” i „The Herald”.

„The Bhoys” nie mają za sobą najlepszego sezonu i to prawdopodobnie doprowadzi do sporych zmian kadrowych. W ich ramach klub opuścić może norweski obrońca.

Niegdyś w kolejce po 23-latka ustawiały się Real Madryt, Arsenal czy AC Milan. Według najnowszych wieści transfer ciągle jest możliwy, ale mowa raczej o przeskoku na nieco niższą półkę.

Aktualnie o blisko dwumetrowego piłkarza zabiegają Newcastle United oraz Norwich City, lecz głównym faworytem do jego pozyskania jest Bayer Leverkusen.

Przedstawiciel Bundesligi przede wszystkim może zapewnić Kristofferowi Ajerowi najwyższy poziom z całej trójki, a ponadto nie tak dawno dobił już targu ze Szkotami przy okazji angażu Jeremie’ego Frimponga.

„Aptekarze” zakończyli minioną kampanię na szóstym miejscu w tabeli i tym samym zagrają w Lidze Europy. Na razie nie wiadomo, ile Celtic oczekiwałby z tytułu sprzedaży.

21-krotny reprezentant Norwegii, mimo stosunkowo młodego wieku, może się już pochwalić 176 występami na poziomie szkockiej ekstraklasy i 18 w Lidze Europy. Jego kontrakt obowiązuje tylko do końca maja 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Oferta za Adama Buksę. Zaskakująco jest jednak tylko... opcją rezerwową Oferta za Adama Buksę. Zaskakująco jest jednak tylko... opcją rezerwową Serie A: 57 interesujących zawodników z wygasającymi latem umowami Serie A: 57 interesujących zawodników z wygasającymi latem umowami Richarlison nastawiony na odejście z Evertonu. Możliwy hit transferowy Richarlison nastawiony na odejście z Evertonu. Możliwy hit transferowy Kylian Mbappé ma najpierw poinformować o odejściu z PSG bez podawania nazwy nowego klubu Kylian Mbappé ma najpierw poinformować o odejściu z PSG bez podawania nazwy nowego klubu Bartłomiej Drągowski odchodzi z Fiorentiny. Zagra w Premier League Bartłomiej Drągowski odchodzi z Fiorentiny. Zagra w Premier League Pedro Tiba o krok od hitowego transferu w ramach Ekstraklasy Pedro Tiba o krok od hitowego transferu w ramach Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Powołania Czesława Michniewicza na mecze Ligi Narodów. Aż 39 nazwisk! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Powołania Czesława Michniewicza na mecze Ligi Narodów. Aż 39 nazwisk! [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy