Al-Gharafa kupi Djibrila Cissé

 Al-Gharafa kupi Djibrila Cissé
Redakcja
Redakcja
Źródło: The Guardian

Al-Gharafa zamierza wykupić Djibrila Cissé. Francuz przebywa już w katarskim klubie na wypożyczeniu.

Włodarze katarskiej drużyny przygotowują już propozycję kontraktu dla napastnika. 31-latek spędził ostatnie pół roku na wypożyczeniu w Al-Gharafie właśnie.

Mówi się o tym, że zarówno postawa boiskowa, jak i pozaboiskowa Francuza przypadała właścicielom klubu do gustu i są oni skłonni na stałe zakontraktować napastnika QPR.

Przypomnijmy, że zawodnikowi Quees Park Rangers pozostał jeszcze rok do końca kontraktu. Gdyby

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy