Al-Habsi blisko nowego klubu

Al-Habsi blisko nowego klubu
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: BBC

Brighton & Hove Albion jest bliskie pozyskania bramkarza Aliego Al-Habsiego z Wigan Athletic na zasadzie wypożyczenia.

32-letni reprezentant Omanu w obecnym sezonie zagrał zaledwie raz, w przegranym meczu League Cup z Burton w sierpniu.

- Tak klasowy bramkarz potrzebuje regularnych występów - tłumaczy decyzję o wypożyczeniu trener Wigan, Uwe Rosler.

- W ostatnim sezonie grał fantastycznie, ale podjąłem decyzję, że w tym roku pierwszym bramkarzem będzie Scott Carson. Ali zachowuje się jak profesjonalista. Wciąż jest w moich planach, dlatego najpierw wypożyczymy go na miesiąc, a następnie podejmiemy decyzję, co dalej robić - dodaje.

Brighton pilnie potrzebuje bramkarza, gdyż pierwszy golkiper David Stockdale wypadł z gry z powodu kontuzji palca. W ostatnim meczu z Tottenhamem musiał więc zagrać młody Christian Walton, który zaliczył tym samym swój seniorski debiut w barwach klubu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy