Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu

Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu fot. Lukasz Sobala / PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: WP Sportowe Fakty

Raków Częstochowa przeżywa kryzys. Po spotkaniu z Piastem Gliwice w siedzibie klubu zwołano pilne spotkanie - donosi Piotr Koźmiński z „WP Sportowe Fakty”.

Raków Częstochowa poczynił wiele kroków, by utrzymać się na szczycie polskiej piłki. Po sukcesie z minionego sezonu od zespołu z województwa śląskiego oczekiwano bardzo dużo.

Drużyna Dawida Szwargi nadal liczy się w walce o mistrzostwo kraju. Obrona tytułu będzie jednak bardzo trudnym zadaniem. W walce o złotą uczestniczą kolejnego Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław, Lech Poznań, Pogoń Szczecin czy Legia Warszawa.

Krajowy czempionat to jedyna szansa dla podopiecznych 33-latka. Po odpadnięciu z europejskich pucharów nastąpił bolesny cios w Pucharze Polski. W ćwierćfinale turnieju Piast Gliwice triumfował 3:0. 

Atmosfera przy Limanowskiego zauważalnie zgęstniała. Michał Świerczewski, właściciel klubu, po wtorkowej porażce opublikował emocjonalny wpis.

***

Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...”

***

„Niestety, staliśmy się ligowym średniakiem. Nie ma sensu się oszukiwać, to nasz najpoważniejszy kryzys od 2016 roku. Zebrałem wtedy trochę doświadczeń. Spróbujemy tą sytuacją zarządzić” - napisał polski biznesmen.

Piotr Koźmiński z „WP Sportowe Fakty” donosi, że zawodnicy „Medalików” po powrocie do Częstochowy nie udadzą się od razu na spoczynek. Wcześniej wezmą udział w pilnym spotkaniu, gdzie pojawią się również członkowie zarządu. Obecność obowiązkowa dla wszystkich.

Wątków do poruszenia będzie z pewnością sporo. Ostatnie wyniki wpłynęły negatywnie na notowania Dawida Szwargi, co nie powinno wcale dziwić.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy