Alarm w sprawie transferu Nico Williamsa! To się znowu dzieje
2025-06-30 13:53:18; Aktualizacja: 6 miesięcy temu
Wydawało się, że FC Barcelona jest już naprawdę blisko sprowadzenia Nico Williamsa. Po osiągnięciu porozumienia pojawiły się komplikacje. Zawodnik poprzez swojego agenta przedstawił nowe żądania dotyczące gwarancji rejestracji w odpowiednim terminie. Klub uważa niektóre oczekiwania za niedopuszczalne - donosi „Mundo Deportivo”.
FC Barcelona osiągnęła kilka dni temu porozumienie z Nico Williamsem. Skrzydłowy przystał na proponowane warunki umowy, a następnie poinformował Athletic, że chce kontynuować karierę w Katalonii. Wcześniej powiedział o tym kolegom w szatni.
Wydawało się więc, że wszystko zmierza ku finalizacji wyczekiwanego od ponad roku transferu.
Jak łatwo się domyśleć, Athletic nie był zachwycony postawą zarówno wychowanka, jak i „Dumy Katalonii”. Nie zanosiło się jednak na poważne komplikacje - aż do teraz.Popularne
FC Barcelona została zaskoczona przez zmianę nastawienia Williamsa. Zawodnik poprzez swojego przedstawiciela przekazał nowe żądania, o których nie było mowy we wcześniejszym porozumieniu. Te dotyczą przede wszystkim otrzymania gwarancji rejestracji do ustalonego jednostronnie terminu. Klub uważa, że przedstawione oczekiwania są niedopuszczalne.
Negocjacje utknęły w martwym punkcie i trudno na ten moment przewidzieć, czy ruszą jeszcze do przodu. Sytuacja przypomina tę sprzed roku, gdy 22-latek wycofał się z transferu, martwiąc się o ewentualne problemy z rejestracją.
Dopiero po dokładanym przemyśleniu sprawy Williams wziął pod uwagę wspomniane kwestie. Nie chce znaleźć się w skórze Daniego Olmo, który w trakcie sezonu stracił status uprawnionego do występów.
Operacja wisi na włosku.









![Piotr Zieliński z czwartym golem w tym sezonie [WIDEO]. Inter Mediolan błyskawicznie wrócił z dalekiej podróży](img/photos/114819/170x113/piotr-zielinski.jpg)

![Z AS Romy do ekipy Daniele De Rossiego [OFICJALNIE]](img/photos/114816/170x113/tommaso-baldanzi.jpg)
![Jan Łabędzki wrócił z Włoch do Polski. To jego nowy klub [OFICJALNIE]](img/photos/114818/170x113/jan-labedzki.jpg)
![Skrzydłowy wrócił do Arki Gdynia. Za nim fantastyczna runda [OFICJALNIE]](img/photos/109788/170x113/dawid-szwarga.jpg)

![Wrócił! Paweł Dawidowicz ponownie w Ekstraklasie [OFICJALNIE]](img/photos/114817/170x113/pawel-dawidowicz.jpg)
![Paweł Bochniewicz wraca do Ekstraklasy! Wzięło z zaskoczenia [OFICJALNIE]](img/photos/114842/90x60/pawel-bochniewicz.jpg)
![LaLiga: Składy na Villarreal - Real Madryt [OFICJALNIE]](img/photos/84427/90x60/villarreal-real-madryt.jpg)
![Kamil Wilczek wraca do piłki! Nowa rola za granicą [OFICJALNIE]](img/photos/114841/90x60/kamil-wilczek.jpg)





![Paweł Bochniewicz wraca do Ekstraklasy! Wzięło z zaskoczenia [OFICJALNIE]](img/photos/114842/170x113/pawel-bochniewicz.jpg)






