Aleksandar Prijović wróci do Europy?!

Aleksandar Prijović wróci do Europy?! fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mozzart Sport

Aleksandar Prijović może zakotwiczyć w Crvenej zvezdzie, o czym informuje „MozzartSport”.

Aleksandar Prijović od jakiegoś czasu nosi się z zamiarem zmiany barw i powrotu na Stary Kontynent. Jego obecny pracodawca, a więc Al-Ittihad spóźnia się z płatnościami.

Z tego powodu napastnik wspólnie z agentem postanowili rozejrzeć się za ewentualnymi opcjami. Sam piłkarz zakomunikował Saudyjczykom, że w lipcu chce rozstać się z klubem.

Jeszcze na początku kwietnia doszło do pierwszych rozmów w tej sprawie. Zainteresowanie usługami 31-latka przejawia Crvena zvezda i to właśnie tam może wkrótce trafić zawodnik.

Na ten moment nie wiadomo, jakie będą szczegóły całej transakcji. Pewne jest, że w stolicy Serbii napastnik będzie musiał pogodzić się ze znaczną obniżką pensji.

Obecnie inkasuje on w Al-Ittihad blisko pięć milionów euro za sezon. To kwota, której Crvena zvezda na pewno nie sprosta.

31-latek jest doskonale znany polskim kibicom. W przeszłości, a konkretniej w latach 2015-2017 przywdziewał trykot warszawskiej Legii.

W trwającym sezonie Prijović rozegrał dla Al-Ittihad łącznie 25 spotkań. W tym czasie strzelił osiem bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy