Aleksiej Miranczuk coraz bliżej hitowego transferu do Atalanty

Aleksiej Miranczuk coraz bliżej hitowego transferu do Atalanty
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio

Gianluca Di Marzio pisze o zakusach ze strony Atalanty, która stara się o angaż Aleksieja Miranczuka.

24-latek kilka miesięcy temu został połączony z takimi ekipami jak FC Barcelona czy Juventus. Ten drugi kierunek wciąż jest aktualny, z tym że nie chodzi już o przeprowadzkę do Turynu a Bergamo.

Rosjanina w swoim zespole z otwartymi rękami powitałby Gian Piero Gasperini, który w trybie pilnym poszukuje tymczasowego (a w bardziej pesymistycznej wersji - stałego) następcy pogrążonego w depresji Josipa Iličicia. W związku z tym nie ustają próby jego zakontraktowania.

Według Di Marzio Atalanta właśnie złożyła nową ofertę za piłkarza Lokomotiwu Moskwa i choć jej szczegóły nie są znane, Włosi mają być dobrej myśli. Dodajmy, że klub za swojego gracza chciałby otrzymać około 20 milionów euro.

Aleksiej to zdecydowanie bardziej utalentowany z braci Miranczuk (Anton także gra w drużynie „Kolejarzy”). Jego bilans z sezonu 2019/2020 to 32 mecze, 16 bramek i pięć asyst. W trwających rozgrywkach brał on udział już w trzech trafieniach (dwa gole oraz asysta).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy