Aleksiej Miranczuk jeszcze tej zimy opuści Atalantę

Aleksiej Miranczuk jeszcze tej zimy opuści Atalantę fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Aleksiej Miranczuk powinien w najbliższych dniach przenieść się z Atalanty Bergamo do Genoi - uważa Gianluca Di Marzio.

Reprezentant Rosji obiecywał sobie wiele po zanotowaniu przeprowadzki do Serie A we wrześniu 2020 roku. Od tego czasu ofensywny pomocnik nie zdołał jednak uzyskać spodziewanego zaufania w oczach Gian Piero Gasperiniego, który uczynił z niego tylko lub aż etatowego rezerwowego.

26-letni zawodnik nie był zadowolony z pełnionej roli w Atalancie, dlatego już jakiś czas temu otworzył się przynajmniej na tymczasową zmianę drużyny, aby mógł zacząć w dużo większym wymiarze czasowym pojawiać się na boisku.

Z zaistniałego faktu pragnęła skorzystać całkiem pokaźna liczba włoskich zespołów. Spośród nich najbardziej konkretna oraz zdeterminowana okazała się Genoa, która osiągnęła pełne porozumienie ze wszystkimi zainteresowanymi stronami.

Gianluca Di Marzio poinformował jednak, że „Rossoblu” muszą teraz uzbroić się w cierpliwość, ponieważ problemy kadrowe ekipy z Bergamo sprawiły, że przeprowadzka Aleksieja Miranczuka została wstrzymana, aby Gasperini mógł jeszcze przez jakiś czas posiadać opcję w osobie Rosjanina.

Ofensywny pomocnik wystąpił w 14 meczach w trwających rozgrywkach i zdobył w nich jedną bramkę oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy