Aleksiej Miranczuk jeszcze tej zimy opuści Atalantę

Aleksiej Miranczuk jeszcze tej zimy opuści Atalantę fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Aleksiej Miranczuk powinien w najbliższych dniach przenieść się z Atalanty Bergamo do Genoi - uważa Gianluca Di Marzio.

Reprezentant Rosji obiecywał sobie wiele po zanotowaniu przeprowadzki do Serie A we wrześniu 2020 roku. Od tego czasu ofensywny pomocnik nie zdołał jednak uzyskać spodziewanego zaufania w oczach Gian Piero Gasperiniego, który uczynił z niego tylko lub aż etatowego rezerwowego.

26-letni zawodnik nie był zadowolony z pełnionej roli w Atalancie, dlatego już jakiś czas temu otworzył się przynajmniej na tymczasową zmianę drużyny, aby mógł zacząć w dużo większym wymiarze czasowym pojawiać się na boisku.

Z zaistniałego faktu pragnęła skorzystać całkiem pokaźna liczba włoskich zespołów. Spośród nich najbardziej konkretna oraz zdeterminowana okazała się Genoa, która osiągnęła pełne porozumienie ze wszystkimi zainteresowanymi stronami.

Gianluca Di Marzio poinformował jednak, że „Rossoblu” muszą teraz uzbroić się w cierpliwość, ponieważ problemy kadrowe ekipy z Bergamo sprawiły, że przeprowadzka Aleksieja Miranczuka została wstrzymana, aby Gasperini mógł jeszcze przez jakiś czas posiadać opcję w osobie Rosjanina.

Ofensywny pomocnik wystąpił w 14 meczach w trwających rozgrywkach i zdobył w nich jedną bramkę oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy