Alex Teixeira w Serie A?

Alex Teixeira w Serie A?
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Calciomercato.com

Alex Teixeira niebawem może wrócić do Europy.

Suning Commerce Group wyraziło chęć współpracy z Interem, rozwijania dotychczasowych umów handlowych i przejęcia 20% akcji klubu. W ten sposób kapitał mediolańskiego klubu uległby podwyższeniu o 80 milionów euro. Transakcja miałaby zostać sfinalizowana do 1 czerwca, ale środki pieniężne nie zostałyby wówczas zainwestowane w nowych piłkarzy, ze względu na ograniczenia narzucone przez UEFA w Financial Fair Play.

Włosi mogliby jednak zyskać nowego zawodnika, którym byłby Alex Teixeira. Chińczycy, którzy zarządzają także Jiangsu Suning (Brazylijczyk przeniósł się tam w styczniu), oddaliby swoją gwiazdę na wypożyczenie. W drugą stronę powędrowałby natomiast Felipe Melo, który otrzymywał już oferty z Azji, a ostatnio jego pozycja w zespole prowadzonym przez Roberto Manciniego jest coraz słabsza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy