Alisson będzie miał rywala? Liverpool po tureckiego bramkarza

Alisson będzie miał rywala? Liverpool po tureckiego bramkarza
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mirror

Liverpool chce pozyskać Uğurcana Çakıra z Trabzonsporu.

Jürgen Klopp wysłał w ostatnim czasie swoich zwiadowców do Turcji, by ci bardziej wnikliwie przyjrzeli się tamtejszemu rynkowi. Przy tej okazji w oko wpadł im pewien bramkarz, a konkretnie Uğurcana Çakıra.

23-latek był w miniony weekend obserwowany przez skautów Liverpoolu z wysokości trybun, przy okazji spotkania przeciwko Galatasaray. Czystego konta wprawdzie nie zachował, jednak pokazał się z dobrej strony.

Zdaniem mediów na Wyspach zainteresowanie tym zawodnikiem jest podyktowane chęcią wzmocnienia rywalizacji w bramce triumfatora poprzedniej edycji Ligi Mistrzów. W tym momencie niepodważalnym numerem jeden jest Alisson, jednak w razie jego kontuzji, Jürgen Klopp ma spory kłopot i musi posiłkować się Adriánem.

Okazuje się jednak, że ekipa z Anfield nie jest jedynym podmiotem, który widziałby Çakıra w swoich barwach. Znajduje się on bowiem też na celowniku innych ekip w tym Juventusu, który podobnie, jak Liverpool wysłał na ostatni mecz ligowy Trabzonsporu swoich zwiadowców. Ponadto chcą go też inne kluby z Premier League.

Sprawa jego przyszłości powinna wyjaśnić się w styczniu.

Golkiper rozegrał w tym sezonie łącznie 19 meczów. Do tej pory udało mu się zachować jedno czyste konto.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy