Allegri zbliża się do Manchesteru United

Allegri zbliża się do Manchesteru United
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tuttosport

„Tuttosport” donosi, że objęcie zespołu Manchesteru United przez Massimiliano Allegriego staje się coraz bardziej prawdopodobne.

Informacje łączące włoskiego szkoleniowca z „Czerwonymi Diabłami” pojawiają się od pewnego czasu. Zdaniem włoskich dziennikarzy sprawa jest poważna. Strony są w ciągłym kontakcie i prowadzą negocjacje. Te dotyczą warunków finansowych (trener miałby zarabiać więcej niż 7,5 miliona euro rocznie), kształtu sztabu oraz możliwości klubu w kontekście zimowego okna transferowego.

W niedzielę prowadzony przez Ole Gunnara Solskjæra MU zmierzy się z Liverpoolem. Nie można wykluczyć, że jeśli drużyna z czerwonej części Manchesteru przegra w słabym stylu, Norweg straci pracę.

Samemu Allegriemu zależy na czasie. Wychodzi on bowiem z założenia, że jeśli ma objąć jakikolwiek zespół w trakcie sezonu, wolałby zrobić to stosunkowo wcześnie niż w końcówce rozgrywek.

Allegri pozostaje bez pracy od lata, kiedy to rozstał się z Juventusem. Włoch pracował w Turynie od 2014 roku, sięgając z rodzimym klubem m.in. po pięć mistrzostw i cztery puchary kraju.

Pytany o całą sprawę 52-latek na razie ucina spekulacje.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! OFICJALNIE: Sobota odszedł z St. Pauli. Czas na Ekstraklasę?! OFICJALNIE: Sobota odszedł z St. Pauli. Czas na Ekstraklasę?! Premier League potwierdziła terminy letniego okresu transferowego. Dodatkowe okno w październiku [OFICJALNIE] Premier League potwierdziła terminy letniego okresu transferowego. Dodatkowe okno w październiku [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy transfer w historii macedońskiej ligi OFICJALNIE: Największy transfer w historii macedońskiej ligi OFICJALNIE: Milan wykupił Simona Kjæra OFICJALNIE: Milan wykupił Simona Kjæra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy