Ameobi blisko nowego klubu

Ameobi blisko nowego klubu
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Daily Mail

Shola Ameobi prowadzi zaawansowane rozmowy z działaczami Huddersfield Town w sprawie podpisania umowy z tym klubem.

33-letni wolny zawodnik trenuje już z drużyną z Championship. Szkoleniowiec „The Terriers” Chris Powell jest gotów zaoferować mu stosowny kontrakt.

- Wystarczy, że piłkarz o takiej renomie zaczyna trenować z naszą drużyną i to od razu wpływa na nas motywująco — skomentował Powell. - Shola jest w świetnej formie. Aktualnie musimy czekać na dalszy rozwój wydarzeń. Odbędę z nim stosowną rozmowę, która zadecyduje o naszej wspólnej przyszłości — dodał.

Ameobi ma na koncie ponad 300 występów dla Newcastle United, którego barw bronił przez 14 lat. Kolejnym przystankiem w jego karierze był turecki Gaziantep BB, skąd ponownie trafił pod skrzydła Alana Pardew, do Crystal Palace. Od tegorocznego lata jest wolnym zawodnikiem.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy