Amin Younes chce opuścić Eintracht Frankfurt. Obrał konkretny kierunek

Amin Younes chce opuścić Eintracht Frankfurt. Obrał konkretny kierunek
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Bild | Kicker

„Bild“ ponownie opublikował spekulacje na temat przyspieszonego odejścia Amina Younesa z Eintrachtu Frankfurt.

Younes nie po raz pierwszy jest łączony z odejściem z Eintrachtu. Już w maju pojawiły się pogłoski, że ofensywny zawodnik może tego lata wyjechać do Dubaju.

Według wtorkowych doniesień „Bilda“, 27-latek wciąż rozważa przenosiny do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zdaniem dziennikarzy, Younes nie czuje się odpowiednio doceniany w ekipie „Orłów“, zwłaszcza pod względem finansowym. Skrzydłowy podobno nie zgadza się na swoją roczną pensję w wysokości dwóch milionów euro.

Obecna sytuacja kontraktowa Younesa oznacza, że wypożyczony z Napoli zawodnik nadal pobierałby tę kwotę w nadchodzącym sezonie. Zgodnie z obecnym stanem rzeczy powróciłby do Neapolu, gdzie wciąż ma umowę ważną do 2023 roku.

Eintracht zapewnił sobie opcję wykupu ośmiokrotnego reprezentanta Niemiec. Klauzula, o której mowa, rzekomo opiewa na trzy miliony euro. Nie została jednak jeszcze uruchomiona.

Według środowych informacji „Kickera“, Younes złożył już prośbę do zarządu SGE dotyczącą chęci transferu - mimo że zarząd drużyny z Frankfurtu rzekomo złożył mu w międzyczasie nową ofertę kontraktu, którą odrzucił sam zainteresowany.

- Najważniejsze jest to, że trwamy obecnie w bardzo dobrej i konstruktywnej wymianie zdań z Eintrachtem, a w szczególności z dyrektorem sportowym Markusem Kröschem - powiedział agent zawodnika. - Eintracht to pierwszy kontakt Amina i jego opcja numer jeden - dodał. Niemieccy dziennikarze twierdzą jednak, że jest to tylko „zasłona dymna“.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy