Ancelotti na zakupach w Serie A. Everton planuje zimowy transfer defensora

Ancelotti na zakupach w Serie A. Everton planuje zimowy transfer defensora fot. Everton FC
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tuttosport

Bremer z Torino znalazł się w kręgu zainteresowań Evertonu - przekonuje „Tuttosport”.

Carlo Ancelotti nie jest do końca zadowolony z postawy prezentowanej przez środkowych obrońców „The Toffees” i dlatego zamierza w połowie trwających rozgrywek podjąć próbę sprowadzenia do swojego zespołu jeszcze jednego defensora.

W tym kontekście w kręgu jego zainteresowań ma znajdować się Bremer z Torino, który pomimo bardzo przeciętnej postawy „Byków” ma cieszyć się sporym uznaniem w oczach doświadczonego szkoleniowca.

Dziennikarze „Tuttosport” uważają, że samemu Brazylijczykowi schlebia fakt, że taka wielka postać uważnie mu się przygląda i myśli o sprowadzeniu go do prowadzonej przez siebie drużyny.

Jednocześnie wspomniane źródło dodaje, że Everton nie jest jedynym angielskim klubem rozważającym pozyskanie 23-latka. Poza ekipą z niebieskiej części Liverpoolu gotowość do podjęcia próby zakontraktowania Bremera wyraża też Fulham.

Obecnie trudno wyrokować, któremu zespołowi z Premier League byłoby bliżej do realizacji zimowego transferu z udziałem środkowego obrońcy, ale pewne ma być za to, że Torino chciałoby zatrzymać go na dłużej w swoich szeregach, ponieważ obecna umowa obowiązująca do zakończenia sezonu 2022/2023 pozwala Brazylijczykowi inkasować tylko pół miliona euro na rok.

Defensor trafił do włoskiego klubu z Atlético Mineiro za blisko sześć milionów euro w lipcu 2018 roku i od tego czasu udało mu się wystąpić w 48 spotkaniach, w których strzelił sześć goli oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy