Ancelotti negocjuje nowy kontrakt z Realem

Ancelotti negocjuje nowy kontrakt z Realem fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: AS

Carlo Ancelotti rozpoczął rozmowy z Realem Madryt na temat nowej umowy, która ma obowiązywać do 2017 lub nawet 2018 roku.

Obecny kontrakt Włocha wygasa wraz z końcem czerwca 2016 roku, ale po ostatnim doskonałym sezonie władze „Królewskich” chętnie pozostawiłyby szkoleniowca na stanowisku przez najbliższe trzy lub cztery lata. Włodarze są zachwyceni sposobem zarządzania klubem przez Ancelottiego, który imponuje podejściem do graczy, trafionymi pomysłami transferowymi oraz umiejętnością utrzymania wysokiej dyspozycji drużyny przez wiele tygodni. Niezaprzeczalnie kluczowy jednak był fakt doprowadzenia Realu do „La Decimy” , o której marzono w Madrycie już od 11 lat.

Ostatnio Ancelotti jasno wyraził zainteresowanie pozostaniem w stolicy Hiszpanii, nawet wspomniał o tym, że mógłby pracować tam do końca kariery szkoleniowej. Trudno jednak zakładać na razie, że to realny scenariusz, pamiętając historie ostatnich kilkunastu szkoleniowców Realu.

Na razie jednak „miesiąc miodowy” po zdobyciu Ligi Mistrzów trwa w Madrycie w najlepsze, więc bardzo prawdopodobne, że jeszcze w tym roku oficjalnie dowiemy się, do kiedy obowiązywać będzie nowa umowa Carlo Ancellotiego. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy