Jest porozumienie! Widzew Łódź dopina wielki transfer
2026-01-13 23:26:24; Aktualizacja: 1 godzina temu
Widzew Łódź miał osiągnąć porozumienia w sprawie pozyskania Emila Kornviga, o czym poinformowano na kanale M.D.N.
Widzew Łódź w ostatnich dniach był łączony z pozyskaniem nowego pomocnika. W kontekście przenosin do Ekstraklasy padło nazwisko Emila Kornviga, który na co dzień występuje w norweskim Brann.
Pierwsza propozycja polskiego klubu, opiewająca na około dwa i pół miliona euro, została odrzucona. Czterokrotny mistrz kraju nie zamierzał jednak rezygnować i usiadł do negocjacji w sprawie warunków transakcji.
Choć norweskie media pierwotnie informowały o polepszonej propozycji, opiewającej nawet na cztery miliony euro, to jednak finalnie się z tego wycofały. Czy w takim razie temat utknął w martwym punkcie?Popularne
Właśnie niekoniecznie, bo według informacji podawanych na kanale M.D.N. osiągnięto porozumienia w kwestii pozyskania do Widzewa tego piłkarza. Wydaje się zatem, że oficjalne wieści to zatem kwestia dni.
Na ten moment nie wiadomo, kiedy i na jakich zasadach transakcja zostanie dopięta. Jeszcze w poniedziałek twierdzono bowiem, że Brann chce zatrzymać Duńczyka co najmniej na dwa najbliższe mecze Ligi Europy.
Możliwe, że w obliczu polepszonej propozycji z Polski Norwegowie nieco zmienili podejście. Nie pozostaje zatem nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.
Emil Kornvig występuje w Brann od 2024 roku, kiedy to pozyskano go z włoskiej Cittadelli. Od tamtej pory rozegrał 84 spotkania, w których strzelił 17 goli i dorzucił do tego sześć asyst.








![Miał na stole cztery opcje z Ekstraklasy, wybrał transfer do rewelacji Ligi Konferencji [OFICJALNIE]](img/photos/113907/170x113/irfan-can-egribayat.jpg)




![To będzie nowy napastnik Górnika Zabrze [POTWIERDZONE]](img/photos/96790/170x113/gornik-zabrze.jpg)





![Udinese Calcio interesowało się polskim pomocnikiem [POTWIERDZONE]](img/photos/102748/90x60/lukasz-lakomy.jpg)









