Anderson znów w Premier League?!

Anderson znów w Premier League?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: UOL Esporte

Anderson Luís de Abreu Oliveira, znany po prostu jako Anderson, być może powróci w styczniu do Premier League.

"UOL Esporte" podaje, że Middlesbrough złożyło ofertę za 28-latka, chociaż niestety nie zdradza jej szczegółów. Transfer miałby mieć miejsce w obecnym oknie.

Pomocnik znany z występów w Manchesterze United od dwóch lata gra w Internacionalu. Jego zespół po raz pierwszy w historii spadł z brazylijskiej Serie A i ze względu na wysokie wynagrodzenie zawodnika chętnie się go pozbędzie.

Siedmiokrotny reprezentant kraju wracając do Anglii miałby szansę na reaktywowanie swej kariery, która znacząco wyhamowała, gdy Old Trafford opuścił legendarny sir Alex Ferguson. Należy jednak pamiętać, że Anderson wielokrotnie był przyłapywany na niezbyt sportowym trybie życia. Niedawno też pobił się na treningu z jednym ze swoich kolegów z drużyny (WIĘCEJ).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy