Anderson znów w Premier League?!

Anderson znów w Premier League?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: UOL Esporte

Anderson Luís de Abreu Oliveira, znany po prostu jako Anderson, być może powróci w styczniu do Premier League.

"UOL Esporte" podaje, że Middlesbrough złożyło ofertę za 28-latka, chociaż niestety nie zdradza jej szczegółów. Transfer miałby mieć miejsce w obecnym oknie.

Pomocnik znany z występów w Manchesterze United od dwóch lata gra w Internacionalu. Jego zespół po raz pierwszy w historii spadł z brazylijskiej Serie A i ze względu na wysokie wynagrodzenie zawodnika chętnie się go pozbędzie.

Siedmiokrotny reprezentant kraju wracając do Anglii miałby szansę na reaktywowanie swej kariery, która znacząco wyhamowała, gdy Old Trafford opuścił legendarny sir Alex Ferguson. Należy jednak pamiętać, że Anderson wielokrotnie był przyłapywany na niezbyt sportowym trybie życia. Niedawno też pobił się na treningu z jednym ze swoich kolegów z drużyny (WIĘCEJ).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Serie A FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Serie A OFICJALNIE: Florentino Luís w AS Monaco OFICJALNIE: Florentino Luís w AS Monaco Liga Europy: Pary play-offów. Legia Warszawa i Lech Poznań za tydzień powalczą o fazę grupową Liga Europy: Pary play-offów. Legia Warszawa i Lech Poznań za tydzień powalczą o fazę grupową Luka Zahovič blisko Ekstraklasy Luka Zahovič blisko Ekstraklasy Ekstraklasa: Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław przełożony [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław przełożony [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Santiago Arias trafił do Bayeru OFICJALNIE: Santiago Arias trafił do Bayeru Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy