André Martins odchodzi z Legii Warszawa. Transfer dogadany

André Martins odchodzi z Legii Warszawa. Transfer dogadany fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

André Martins zostanie nowym zawodnikiem Hapoelu Beer Szewa, o czym informuje TVP Sport, potwierdzając wcześniejsze doniesienia izraelskich mediów.

Jeszcze przed wyjazdem na obóz przygotowawczy Legia Warszawa poinformowała André Martins o tym, że nie otrzyma on nowego kontraktu i może rozglądać się za nowym pracodawcą. Ten obecny wygasa bowiem 30 czerwca 2022 roku.

Okazuje się, że agenci Portugalczyka byli tego świadomi i nie próżnowali, bo dosyć szybko udało im się znaleźć nowy klub. Tym będzie Hapoel Beer Szewa.

31-latek jest już zresztą w Izraelu, o czym informuje Piotr Kamieniecki z TVP Sport. Tam przejdzie testy medyczne, a jeśli wypadną one pomyślnie, podpisze kontrakt.

Umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2023 roku, a na jej mocy Portugalczyk będzie mógł liczyć na roczne zarobki rzędu 350 tysięcy dolarów.

Okazuje się, że skauci Hapoelu obserwowali środkowego pomocnika jeszcze, kiedy ten reprezentował Olympiakos. Teraz z kolei zarekomendować Martinsa miał jego kolega z szatni mistrzów Polski, Josué.

Wychowanek lizbońskiego Sportingu trafił na Łazienkowską we wrześniu 2018 roku. Łącznie rozegrał dla stołecznej ekipy 128 meczów, w których strzelił dwa gole i zanotował sześć asyst.

Nowy pracodawca Portugalczyka to wicelider izraelskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy