Andrea Belotti bohaterem hitowego transferu już w styczniu?!

Andrea Belotti bohaterem hitowego transferu już w styczniu?! fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tuttosport

Andrea Belotti odrzucił ofertę przedłużenia umowy z Torino i coraz więcej wskazuje na to, że już w styczniu zmieni klub. Mocno zainteresowany kupnem napastnika jest AC Milan - donosi „Tuttosport”.

Kapitan „Byków” z innymi ekipami jest łączony notorycznie, ale dotąd wydawało się, że finalnie podpisze on nowy kontrakt. Sytuacja uległa jednak zmianie o 180 stopni.

– Złożyłem mu ogromną propozycję kontraktu, ale nie mogę zmusić Belottiego do jego zaakceptowania. Nie podpisał umowy i czuję, że nie ma zamiaru tego robić – przekazał Urbano Cairo, prezydent Torino.

O jakiej ofercie mowa? Według „Tuttosport”, klub był w stanie zapewnić 27-latkowi wynagrodzenie rzędu 3,3 miliona euro netto rocznie plus bonusy, a to wszystko przy umowie ważnej przez cztery-pięć lat.

Aktualne porozumienie atakującego wygasa już 30 czerwca 2022 roku, więc niewykluczone, że obie strony zdecydują się na rozstanie w styczniu.

Latem za zawodnika wpłynęły co najmniej dwie propozycje. AS Roma oferowała 15 milionów euro, zaś Zenit Sankt Petersburg - 27 (wraz z bonusami). Tę drugą odrzucił sam Włoch.

Teraz, w obliczu uciekającego czasu, wymagania ekipy z Turynu powinny być o wiele niższe. Na to liczy AC Milan, który przymierza się do zakontraktowania triumfatora EURO 2020.

„Rossoneri” mają asa w rękawie w postaci Tommaso Pobegi. Środkowy pomocnik obecnie jest wypożyczony do „Byków” i być może zostanie użyty w całej operacji.

Inny klub zainteresowany Andreą Belottim, autorem gola w trzech meczach tego sezonu, to Fiorentina, która szuka następcy Dušana Vlahovicia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy