Andrea Belotti powiedział „tak” nowej drużynie

Andrea Belotti powiedział „tak” nowej drużynie fot. kivnl / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Matteo Moretto

Andrea Belotti może przejść do Valencii - poinformował Matteo Moretto.

Andrea Belotti powiedział już „tak” Valencii i będzie pierwszym wyborem „Nietoperzy”, jeśli Maxi Gómez przejdzie do Club Brugge. Włoski napastnik jest gotów obniżyć swoje oczekiwania finansowe, byle dopasować się ekonomicznie do projektu. Jeśli Belotti trafi do Valencii, to na zasadzie wolnego transferu, ponieważ miesiąc temu wygasła jego umowa z Torino.

Belotti ma również na stole ofertę z Toronto FC, ale nadał priorytet przeprowadzce do Valencii. Jeszcze wcześniej na tapecie był temat jego transferu do AS Monaco, ale to raczej już nieaktualna opcja.

28-letni Belotti był zawodnikiem Torino przez siedem sezonów. Najlepsze były dla niego rozgrywki 2016/2017, które zakończył z dorobkiem 26 goli w Serie A. Mniej więcej wtedy zaczęły pojawiać się informacje, że może on opuścić Turyn za około 100 milionów euro, do czego ostatecznie nie doszło. W sumie Włoch zdobył dla rodzimej drużyny 113 bramek w 251 spotkaniach.

Jeżeli Belotti przejdzie do Valencii, będzie to jego pierwszy zagraniczny klub w karierze. Przed Torino grał w AlbinoLeffe oraz Palermo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy