Andrea Belotti powiedział „tak” nowej drużynie

Andrea Belotti powiedział „tak” nowej drużynie fot. kivnl / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Matteo Moretto

Andrea Belotti może przejść do Valencii - poinformował Matteo Moretto.

Andrea Belotti powiedział już „tak” Valencii i będzie pierwszym wyborem „Nietoperzy”, jeśli Maxi Gómez przejdzie do Club Brugge. Włoski napastnik jest gotów obniżyć swoje oczekiwania finansowe, byle dopasować się ekonomicznie do projektu. Jeśli Belotti trafi do Valencii, to na zasadzie wolnego transferu, ponieważ miesiąc temu wygasła jego umowa z Torino.

Belotti ma również na stole ofertę z Toronto FC, ale nadał priorytet przeprowadzce do Valencii. Jeszcze wcześniej na tapecie był temat jego transferu do AS Monaco, ale to raczej już nieaktualna opcja.

28-letni Belotti był zawodnikiem Torino przez siedem sezonów. Najlepsze były dla niego rozgrywki 2016/2017, które zakończył z dorobkiem 26 goli w Serie A. Mniej więcej wtedy zaczęły pojawiać się informacje, że może on opuścić Turyn za około 100 milionów euro, do czego ostatecznie nie doszło. W sumie Włoch zdobył dla rodzimej drużyny 113 bramek w 251 spotkaniach.

Jeżeli Belotti przejdzie do Valencii, będzie to jego pierwszy zagraniczny klub w karierze. Przed Torino grał w AlbinoLeffe oraz Palermo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy