Andrzej Twarowski opuszcza program „Liga+ Extra”. Będzie nowy gospodarz

Andrzej Twarowski opuszcza program „Liga+ Extra”. Będzie nowy gospodarz fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tomasz Włodarczyk

Andrzej Twarowski nie będzie już razem z Krzysztofem Marciniakiem prowadził programu „Liga+ Extra”, podsumowującego wydarzenia w Ekstraklasie w stacji Canal+ - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Znany dziennikarz i komentator telewizyjny zyskał sobie na przestrzeni lat olbrzymią popularność za sprawą relacjonowania najważniejszych spotkań Premier League oraz pełnienia roli jednego z dwóch gospodarzy programu „Liga+ Extra” w Canal+.

Najpierw prowadził go z Tomaszem Smokowskim i od momentu powrotu do stacji w 2018 roku z Krzysztofem Marciniakiem. Ten drugi duet zostanie teraz rozbity i od najbliższego odcinka u boku wspomnianego dziennikarza zasiądzie Bartosz Gleń.

Ta zmiana ma wynikać z chęci skupienia się przez 49-latka na pracy przy angielskich rozgrywkach i współtworzeniu programu „Jej Wysokości Premier League”, którego emisja ma miejsce w poniedziałkowe wieczory.

Ponadto Twarowski przez konieczność przygotowania się do „Ligi+ Extra” nie mógł komentować niedzielnych spotkań jednej z najsilniejszych lig na świecie, co teraz ma także ulec zmianie.

Szefostwo Canal+ uznało, że ta zmiana przyniesie jej więcej korzyści i pozwoli lepiej wykorzystać swoje dwa najważniejsze produkty w ramówce za jakie niewątpliwie uchodzą transmisje rozgrywek Ekstraklasy oraz Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy