Andy Carroll może wrócić do Premier League

Andy Carroll może wrócić do Premier League fot. katatonia82 / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

Niewykluczone, że Andy Carroll wróci zimą do Premier League. Jego zatrudnienie bierze pod uwagę Burnley - informuje między innymi „Daily Mail”.

W ostatnich dniach Burnley straciło Chrisa Wooda, którego Newcastle United kupiło za 30 milionów euro. „Sroki” zyskały tym samym doświadczonego napastnika i jednocześnie osłabiły swojego sąsiada z dolnych rejonów tabeli Premier League. Drużyny zajmują osiemnastą i dziewiętnastą lokatę.

Miejsce Wooda w Burnley może zająć Carroll. 33-letni napastnik pół roku temu rozstał się z Newcastle United i przez kilka miesięcy pozostawał bez klubu. W listopadzie dołączył do rywalizującego w Championship Reading, podpisując kontrakt do połowy stycznia i godząc się na symboliczne wynagrodzenie.

W siedmiu występach w koszulce Reading Carroll zanotował trafienie i asystę. Jego umowa wygasa lada moment, co oznacza, że będzie dostępny na zasadzie wolnego transferu.

Oprócz wspomnianego Newcastle w przeszłości Anglik występował w Preston North End, Liverpoolu oraz West Hamie. Jego dorobek w Premier League to 248 meczów, 54 gole i 30 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy