Andy Carroll zaliczy głośny powrót do Premier League?!

Andy Carroll zaliczy głośny powrót do Premier League?! fot. katatonia82 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Telegraph

Andy Carroll został wytypowany jako opcja awaryjna dla Wolverhampton Wanderers na wypadek poniesienia definitywnego fiaska związanego z zakontraktowaniem Diego Costy - poinformował John Percy z „The Telegraph”.

Przedstawiciele „Wilków” celowali w wzmocnienie siły ataku zespołu prowadzonego przez Bruno Lage'a i w końcowej fazie letniego okna transferowego udało im się dopiąć ciekawą transakcję w postaci pozyskania Sašy Kalajdžicia z VfB Stuttgart. Reprezentant Austrii rozpoczął jednak w najgorszy możliwy sposób swoją przygodę z Premier League od zerwania więzadła krzyżowego w starciu z Southampton.

W efekcie Wolverhampton znalazło się w trudnym położeniu, ponieważ obecnie może liczyć tylko na pozyskanie nowego atakującego, który pozostaje bez klubu.

Ekipa z Molineux Stadium wytypowała do zakontraktowania z grona wolnych zawodników Diego Costę. Ten ma jednak kłopoty natury technicznej z uzyskaniem pozwolenia na rozpoczęcie pracy na terenie Wielkiej Brytanii.

„Wilki” wierzą głęboko w szczęśliwe zakończenie całej sprawy, ale na wszelki wypadek przygotowują się do wdrożenia opcji awaryjnej - Andy'ego Carrolla, o czym poinformował John Percy z „The Telegraph”.

33-letni napastnik pozostaje bez klubu od początku lipca, kiedy nie przedłużył wygasającego kontraktu z West Bromwich Albion, do którego trafił po krótkoterminowym pobycie w Reading, także w minionym sezonie.

Były gracz Newcastle United, Liverpoolu czy West Hamu United wystąpił łącznie w 23 spotkaniach w poprzednich rozgrywkach, notując pięć trafień i asystę na poziomie Championship.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy