Angeliño opuszcza RB Lipsk. „Done deal”

Angeliño opuszcza RB Lipsk. „Done deal” fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Florian Plettenberg [Twitter] I Fabrizio Romano [Twitter]

Angeliño w najbliższych miesiącach będzie występował w Hoffenheim - podaje Florian Plettenberg.

„Done deal. Angeliño jest w drodze do Hoffenheim na zasadzie wypożyczenia. Najnowsze rozmowy odbyły się w ostatnich godzinach. Ogłoszenie spodziewane jest w najbliższych dniach. W niedzielę piłkarza nie będzie w składzie Lipska. „Bild” jako pierwszy informował, że chce on dołączyć do Hoffenheim. Teraz wszystko jest gotowe” - napisał Florian Plettenberg na Twitterze.

Fabrizio Romano dodaje, że w grę wchodzi roczne wypożyczenie, a w umowie będzie widniała opcja wykupu za 20 milionów euro.

Pierwsze informacje o możliwej przeprowadzce Angeliño do Hoffenheim wywołały spore zaskoczenie. Wszak jeszcze nie tak dawno temu lewego obrońcę łączono z klubami nieco innego kalibru, w tym chociażby z Barceloną. Zawodnik, który do Lipska trafił z Manchesteru City, nieco spuścił jednak z tonu.

W poprzednim sezonie Angeliño rozegrał 29 meczów w Bundeslidze. Strzelił dwa gole.

Hoffenheim rozpoczęło rozgrywki 2022/2023 od porażki z Borussią Mönchengladbach 1:3.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy