ANGLIA: Gerrard zdrowy na Włochy

ANGLIA: Gerrard zdrowy na Włochy
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Soccer Way

Steven Gerrard ma być gotowy do poprowadzenia Anglii w spotkaniu z Włochami, pomimo wcześniejszych obaw, że nie zagra z powodu kontuzji pachwiny.

Pomocnik nie brał udziału w ćwiczeniach z resztą drużyny na poniedziałkowym treningu. Hodgson spodziewa się jednak, że jego kapitan będzie zdrowy do czasu sobotniego meczu otwarcia Anglików przeciwko zespołowi Cesare Prandellego.

Zapytany o stan Gerrarda, selekcjoner odpowiedział bez ogródek: - Absolutnie nic mu nie dolega.

Również Alex Oxlade-Chamberlain zbliża się do pełni sprawności fizycznej. Piłkarz Arsenalu naciągnął więzadła w prawym kolanie podczas remisu Anglii z Ekwadorem w Miami, ale we wtorek powrócił do lekkich treningów z drużyną. Utalentowany gracz nie wystąpi w meczu z Włochami, jednak Hodgson wciąż ma nadzieję, że będzie mógł skorzystać z jego usług w meczu z Urugwajem w następny czwartek.

- Rekonwalescencja dobrze mu wychodziła. Trzeba przyznać, że dobrym prognostykiem jest fakt, że może biegać. Będziemy intensyfikować jego dojście do odpowiedniej formy. Oczywiście, że chcemy jego gry z Urugwajem, jednak o wiarygodne informacje na temat jego stanu zdrowia należy zapytać lekarzy - stwierdził 66-latek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy