ANSA: Egzamin językowy Luisa Suáreza jednym wielkim oszustwem

ANSA: Egzamin językowy Luisa Suáreza jednym wielkim oszustwem fot. kivnl | Shutterstock
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ANSA

Agencja ANSA pisze o nieprawidłowościach dotyczących egzaminu z języka włoskiego, który przechodził ostatnio Luis Suárez.

Napastnik Barcelony przystąpił do egzaminu, chcąc uzyskać włoskie obywatelstwo (jego żona pochodzi z tego kraju). Taki ruch miał pomóc mu w przenosinach do Juventusu. Suárez zdał test, ale szybko okazało się, że nie otrzyma obywatelstwa przed 6 października, co zamknęło temat jego przenosin do Turynu.

ANSA donosi teraz, że wspomniany egzamin, który zorganizowano w Perugii, był jednym wielkim oszustwem. Ze wstępnego dochodzenia korpusu straży finansowej wynika, że Suárez znał odpowiedzi na wszystkie pytania i wynik testu był uzgodniony tak naprawdę jeszcze przed jego rozpoczęciem.

Sprawa będzie dalej wnikliwie badana przez odpowiednie organy.

Przypomnijmy, że obecnie Urugwajczyk jest o krok od przenosin do Atlético Madryt, z którego odchodzi z kolei Álvaro Morata. Hiszpan zagra w… Juventusie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Krychowiak był bliski hitowego transferu przez konflikt z trenerem?! Temat może wrócić zimą Krychowiak był bliski hitowego transferu przez konflikt z trenerem?! Temat może wrócić zimą Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy