Anthony Martial odejdzie w styczniu z Manchesteru United?!

Anthony Martial odejdzie w styczniu z Manchesteru United?! fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Eurosport.com

Anthony Martial może zimą opuścić Manchester United, jeśli potencjalny nabywca złoży ofertę na odpowiednim poziomie - przekonuje Dean Jones na łamach Eurosport.com.

Francuski napastnik łączony z transferem do innego klubu był już podczas letniego okna, ale wtedy brakowało satysfakcjonujących ofert. To może zmienić się za kilka miesięcy.

Jak podaje Jones, wobec angażu Cristiano Ronaldo i zatrzymania Edinsona Cavaniego, „Czerwone Diabły” są gotowe na zakończenie współpracy z Anthonym Martialem.

Kontrakt 25-latka obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku, a ponadto zawiera opcję jego przedłużenia o następne 12 miesięcy. Gwarantuje on zawodnikowi zarobki rzędu 250 funtów tygodniowo.

Biorąc to wszystko pod uwagę, Manchester United może dać „zielone światło” na całą operację, jeśli jakaś ekipa zaoferuje około 40 milionów funtów, czyli nieco ponad 45 milionów euro. Taka wycena nie powinna odstraszać potencjalnych nabywców.

30-krotny reprezentant „Trójkolorowych” w przeszłości był wiązany między innymi z Interem Mediolan czy Realem Madryt.

Jego dorobek z poprzedniej kampanii to siedem trafień i 9 asyst w 36 występach. Podczas trwających rozgrywek jak dotąd nie udało mu się znaleźć drogi do bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy