Anży chce pozyskać Stocha

Anży chce pozyskać Stocha
Redakcja
Redakcja
Źródło: Turkish Football

Jak informują tureckie media Anży przygotowuje 12 milionów euro dla Fenerbahçe za skrzydłowego Miroslava Stocha.

Stoch jest obecnie po imponującym sezonie, podczas którego zdobył 12 bramek, w tym jednego z 10 najładniejszych goli w europejskim futbolu w trakcie sezonu 2011/2012 według "The Guardian".

22-letni skrzydłowy po raz pierwszy zauważony został przez skautów Chelsea w wieku 16 lat. Po wyjściu z szeregów akademii The Blues występował w holenderskim Twente na wypożyczeniu w 2009 roku w celu zdobycia doświadczenia. Fenerbahçe podpisało z nim kontrakt w następnym roku, kupując go za 5,5 miliona euro. Była to spora okazja biorąc pod uwagę fakt, że teraz jego cena oscyluje w okolicach 20 milionów.

Słowak ma jeszcze dwa lata ważnego kontraktu z tureckim klubem. Żółte Kanarki odrzuciły wszystkie poprzednie oferty za niego. Wydaje się, że teraz nie zostanie zaakceptowana żadna oferta wynosząca mniej niż 20 milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy