Anży chce pozyskać Stocha

Anży chce pozyskać Stocha
Redakcja
Redakcja
Źródło: Turkish Football

Jak informują tureckie media Anży przygotowuje 12 milionów euro dla Fenerbahçe za skrzydłowego Miroslava Stocha.

Stoch jest obecnie po imponującym sezonie, podczas którego zdobył 12 bramek, w tym jednego z 10 najładniejszych goli w europejskim futbolu w trakcie sezonu 2011/2012 według "The Guardian".

22-letni skrzydłowy po raz pierwszy zauważony został przez skautów Chelsea w wieku 16 lat. Po wyjściu z szeregów akademii The Blues występował w holenderskim Twente na wypożyczeniu w 2009 roku w celu zdobycia doświadczenia. Fenerbahçe podpisało z nim kontrakt w następnym roku, kupując go za 5,5 miliona euro. Była to spora okazja biorąc pod uwagę fakt, że teraz jego cena oscyluje w okolicach 20 milionów.

Słowak ma jeszcze dwa lata ważnego kontraktu z tureckim klubem. Żółte Kanarki odrzuciły wszystkie poprzednie oferty za niego. Wydaje się, że teraz nie zostanie zaakceptowana żadna oferta wynosząca mniej niż 20 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy