Anży obserwuje Torresa

Anży obserwuje Torresa
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sport.es

Anży Machaczkała mogłoby zatrudnić Fernando Torresa w przypadku, gdyby nowy trener obecnego zespołu Hiszpana, Rafael Benitez, nie był w stanie odzyskać dawnej formy i skuteczności tego zawodnika.

Rosjanie chcę zapomnieć o aktualnej dyspozycji Torresa w Chelsea. 'El Niño' nie do końca zaadaptował się w londyńskiej drużynie, dlatego Anży chce wykorzystać fakt, iż w ich zespole mógłby spokojniej powrócić do szczytowej formy. Ponadto, rosyjska drużyna utrzymuje bardzo dobre stosunki z Romanem Abramowiczem, co zdecydowanie ułatwiłoby rozmowy między zainteresowanymi klubami. Angielski klub nie poinformował jednak piłkarza o możliwości transferu, ale prawda jest taka, że jego przydatność jest coraz częściej kwestionowana na Stamford Bridge.

Mimo wszystko, szkoleniowiec 'The Blues' będzie się starał przywrócić najlepszą 'wersję' Torresa. Może mu się to udać ponieważ obaj panowie dobrz znają się z pierwszych kroków Torresa w Premier League - z Liverpoolu.
 
Machaczkała może okazać się atrakcyjną alternatywą, ponieważ byłby to klub, który z chęcią widziałby go w swojej drużynie i zapewnił zarobki na najwyższym poziomie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy