Arbeloa przejdzie do Napoli?

Arbeloa przejdzie do Napoli?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sport Mediaset

Álvaro Arbeloa miał zaoferować swoje usługi SSC Napoli.

Piłkarz Realu Madryt w ostatnim czasie stracił miejsce na boku obrony Realu Madryt. Przegrał rywalizację z Danielem Carvajalem i wielce prawdopodobne jest, że jeszcze tego lata opuści Estadio Santiago Bernabéu.

31-latek wyraził chęć dołączenia do zespołu Napoli. Tam spotkałby się ze swoim byłym menedżerem z czasów Liverpool FC, Rafą Benitezem. To właśnie Hiszpan sprowadził go na Anfield Road, gdzie występował przez dwa i pół sezonu, po czym zdecydował się na przenosiny do Realu Madryt.

W poprzednim sezonie w barwach "Królewskich" znotował zaledwie 18 spotkań w Primera Division. Tak mała ich liczba jest spowodowana głównie przez kontuzję, z którą borykał się od marca. Z tego też powodu selekcjoner "La Roja" nie uwzględnił go w kadrze na Mundial w Brazylii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy