Arboleda: Poznań czy Moskwa?

Arboleda: Poznań czy Moskwa?
Redakcja
Redakcja
Źródło: PS

Odejście z Mistrza Polski - Zagłębia Lubin, podpory defensywy, Kolumbijcezyka Manuela Arboledy zimą jest niemal pewne na 100%. Pytanie tylko do jakiego klubu przeniesie się 28-letni zawodnik. Początkowo głównym(...)

Odejście z Mistrza Polski - Zagłębia Lubin, podpory defensywy, Kolumbijcezyka Manuela Arboledy zimą jest niemal pewne na 100%. Pytanie tylko do jakiego klubu przeniesie się 28-letni zawodnik. Początkowo głównym faworytem był Lech Poznań, jednak ostatnio zawodnikiem zainteresowanie wyraża CSKA Moskwa.

Dla rosyjskiego giganta wyłożenie 400tys euro za defensora jakie żądają przedstawiciele Lubinian jest małą sumą, dla Lecha wręcz przeciwnie.

Arboleda trafił do zagłębia w 2006 roku z Club Deportivo Cienciano. Ma on podpisany kontrakt do 30 czerwca 2009 roku. Obecnie jest wyceniany na 1,2mln euro.
Więcej na temat: Polska Ekstraklasa Rosja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy