Arda Turan: Barcelona? Myślałem, że przechodzę do Bayernu

Arda Turan: Barcelona? Myślałem, że przechodzę do Bayernu fot. Arda Turan (Instagram)
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Marca

Arda Turan wypowiedział się na Instagramie, poruszając kilka interesujących kwestii.

Umowa skrzydłowego Barcelony wygasa 30 czerwca 2020 roku i oczywiście nie zostanie przedłużona. Być może po sezonie wróci do Turcji, gdzie chce go Galatasaray.

Najpierw jednak porozmawiał z kibicami na Instagramie. Tam przyznał, że w pewnym momencie latem 2015 roku był pewien, że przechodzi z Atletico Madryt do Bayernu Monachium, a nie do Barcelony.

- Mój przedstawiciel, Ahmet Bulut, nie powiedział mi się, że Barcelona mnie pozyskała. Dowiedziałem się o wszystkim dopiero 15 dni później. Szczerze mówiąc, myślałem, że przechodzę do Bayernu Monachium. Dowiedziałem się o transferze, kiedy mojemu agentowi dokumenty wypadły z teczki. Tam było logo Dumy Katalonii. Nie mogłem w to uwierzyć - przyznaje.

Turek przyznał jednak, że gra w drużynie obecnego mistrza Hiszpanii nie była dla niego tak pozytywnym przeżyciem, jak wcześniej sobie wyobrażał.

- Nie byłem smutny, kiedy opuściłem Barcelonę. W pewnym momencie mogłem trafić gdzieś indziej, ale czekałem na szansę. Valverde nie dał mi nawet możliwości, by się zaprezentować. A przecież w poprzednim sezonie to ja asystowałem najczęściej - twierdzi.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy