Ariel Borysiuk wybrał nowy klub

Ariel Borysiuk wybrał nowy klub fot. Piotr Matusewicz / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Maciej Wąsowski [Weszlo.com]

Ariel Borysiuk będzie nowym zawodnikiem Hutnika Warszawa - informuje Maciej Wąsowski z Weszlo.com.

Ariel Borysiuk przed startem sezonu zasilił Chojniacznkę Chojnice. Wydawało się, że z tak bogatym doświadczeniem będzie realnym wzmocnieniem dla drużyny drugiej ligi.

O ile na początku dostawał szanse od trenera, o tyle im dalej w las, tym grywał zdecydowanie mniej.

Z tego powodu strony dogadały się w kwestii przedwczesnego zakończenia współpracy. Wraz z początkiem roku stał się wolnym zawodnikiem.

Gdzie zatem trafi? Pojawił się wątek przenosin do KTS-u Weszło Warszawa, jednak szybko zdementował temat Krzysztof Stanowski. Dodatkowo łączono go z rezerwami Legii Warszawa, ale tu również zabrakło wiążącej oferty.

Nowe światło na sprawę rzuca natomiast Maciej Wąsowski, bo według jego ustaleń nowym zespołem Borysiuka będzie Hutnik Warszawa.

Przeniesie się do tej ekipy w ramach wolnego transferu.

Szczegóły kontraktu na razie nie są znane.

Ariel Borysiuk to dwunastokrotny reprezentant Polski, który w swojej karierze reprezentował takie zespoły, jak między innymi Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Jagiellonia Białystok czy Wołga Niżny Nowogród oraz FC Kaiserslautern.

Jego nowa drużyna to wicelider czwartej ligi mazowieckiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy