Arjen Robben komentuje wyniki Złotej Piłki: Zawsze byłem wielkim fanem Leo Messiego

Arjen Robben komentuje wyniki Złotej Piłki: Zawsze byłem wielkim fanem Leo Messiego fot. AGIF / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport1.de

Były zawodnik między innymi Bayernu Monachium Arjen Robben w rozmowie ze sport1.de skomentował wyniki tegorocznego plebiscytu Złotej Piłki.

W poniedziałek poznaliśmy laureata Złotej Piłki za 2021 roku. Po raz siódmy triumf w plebiscycie padł łupem Lionela Messiego, a tuż za jego plecami uplasował się Robert Lewandowski.

Choć emocje powoli opadają, to sprawa nadal jest szeroko komentowana w światowych mediach, a głos zabierają coraz to kolejne osoby ze świata futbolu. Tym razem wypowiedział się były klubowy kolega Roberta Lewandowskiego, a więc Arjen Robben.

- Tak naprawdę już sama nominacja to bardzo duża rzecz i wielki komplement. Miło jest, kiedy wygrywasz i wtedy toczy się wiele dyskusji o to, kto zasłużył, a kto nie. Moim zdaniem nie jest to jednak w futbolu najważniejsze. Zdecydowanie bardziej liczy się uznanie fanów - stwierdził.

Holender jest pod wrażeniem wyczynów Roberta Lewandowskiego, jednak trudno nie odnieść wrażenie, że zgadza się on z decyzją kapituły w kwestii przyznania nagrody Argentyńczykowi.

- Robert Lewandowski strzelił w tym roku naprawdę bardzo dużo bramek, ale ja zawsze byłem fanem Leo Messiego - zakończył tajemniczo Robben.

37-latek był związany z Bayernem Monachium w latach 2009-2019.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy