Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE]

Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Arka Gdynia

Dariusz Marzec nie jest już szkoleniowcem Arki Gdynia.

Klub z Trójmiasta potwierdził rozstanie z trenerem. Kontrakt między stronami został rozwiązany za porozumieniem stron. Arkę opuszcza również asystent Janusz Świerad.

- Dziękuję trenerowi za czas pracy dla Arki. Mimo tego, że ostatnie wyniki były poniżej oczekiwań, to ta decyzja nie była łatwa. Znaleźliśmy się jednak w momencie, w którym musieliśmy zareagować - skomentował ruch Michał Kołakowski, prezes Arki.

52-letni Marzec rozpoczął pracę w Gdyni w grudniu 2020 roku. Od tamtej pory drużyna rozegrała pod jego wodzą 36 meczów, notując 19 zwycięstw, sześć remisów i 11 porażek. W poprzednim sezonie zajęła czwarte miejsce w tabeli I ligi, przegrywając później w barażach z ŁKS-em Łódź. Doszła też do finału Pucharu Polski, w którym lepszy okazał się Raków Częstochowa.

Jeśli chodzi o trwający sezon, Arka zgromadziła póki co 20 punktów, co daje jej szóste miejsce w tabeli I ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Płock [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Płock [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy