Arkadiusz Milik z propozycją powrotu do Serie A

Arkadiusz Milik z propozycją powrotu do Serie A fot. sbonsi / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tuttosport

Arkadiusz Milik znalazł się na celowniku Torino, o czym informuje „Tuttosport”. Niewykluczone, że po sezonie opuści on Olympique Marsylię.

Arkadiusz Milik albo Jorge Sampaoli - takie głosy da się usłyszeć, jeśli chodzi o Olympique Marsylię i to, co wydarzy się w tym klubie po sezonie. Obaj panowie od dłuższego czasu nie darzą się szczególną sympatią i wiele wskazuje na to, że wkrótce ich drogi mogą się rozejść. Dla dobra całej drużyny.

Ostateczną decyzję co do tego, który z nich pozostanie na Stade Vélodrome, nie została jeszcze podjęta. Do tego dojdzie prawdopodobnie w kolejnych tygodniach. Fakty są jednak takie, że napastnik reprezentacji Polski prezentuje w ostatnim czasie bardzo dobrą formę i w razie odejścia nie będzie miał wielkich problemów ze znalezieniem nowego klubu.

Doniesienia „Tuttosport” sugerują, że były zawodnik między innymi Napoli, może ponownie zawitać na Półwysep Apeniński. Chęć pozyskania go deklaruje Torino.

Ekipa, której trenerem jest Ivan Jurić, dysponuje obecnie bramkostrzelnym atakującym w postaci Andrei Belottiego, ale ten od dłuższego czasu przebąkuje o chęci podjęcia nowego wyzwania.

Jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2022 roku i do tej pory nie został przedłużony, więc bardzo możliwe, że w lipcu poszuka dla siebie nowego pracodawcy.

Transfer Milika wydaje się zatem całkiem prawdopodobny, ponieważ po odejściu swojego lidera, klubowe władze poszukają następcy, który doskonale zna ligę. Reprezentant Polski niewątpliwie jest kimś takim.

Czy Torino stać na duże wydatki? Wydaje się, że tak, bo we wrześniu 2020 roku za kwotę 22 milionów euro z Napoli przybył Simone Verdi. Wydaje się, że cena za napastnika powinna być podobna.

28-latek rozegrał w tym sezonie w barwach francuskiego klubu łącznie 31 meczów, a jego dorobek to 20 bramek i asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy