Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu

Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu fot. Romain Biard / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Telefoot

Jak informują dziennikarze Téléfoot, Houssem Aouar zgodził się dołączyć do Arsenalu.

22-letni pomocnik Olympique’u Lyon od pewnego czasu jest głównym celem transferowym „Kanonierów” na resztę okna. Wszystko wskazuje na to, że londyńczycy dopną swego i lada moment go pozyskają.

Aouar miał wyrazić zgodę na transfer do stolicy Anglii. Władze OL faworyzowały w rywalizacji o jego podpis Barcelonę i Juventus, ale kluby te nie złożyły formalnych propozycji za Francuza. Arsenal zrobił to wczoraj i aktualnie prowadzi dalej negocjacje z działaczami Olympique’u.

Do tej pory w kontekście transferu Aouara pisało się o 60 milionach euro. Przekonamy się, czy „Kanonierzy” faktycznie tyle za niego zapłacą.

Na razie Arsenal pozyskał w tym oknie Gabriela Magalhãesa, Williana oraz Rúnara Alexa Rúnarssona. Ściągnięcie Aouara byłoby największym wydatkiem ze wszystkich wymienionych transferów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy