Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi

Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Patrick Berger

Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi. Na celowniku lidera Premier League znalazł się Jesper Lindström - informuje na Twitterze Patrick Berger.

Arsenal przewodzi tabeli Premier League, ale już powoli przymierza się do letnich transferów. Te będą przeprowadzane z myślą o powrocie, a co za tym idzie, rywalizacji w Lidze Mistrzów.

Mikel Arteta chce, by do drużyny dołączył ktoś, kto da większe pole manewru w ofensywie i w newralgicznych momentach odciąży kapitana Martina Ødegaarda.

Na celowniku Arsenalu znalazł się zatem Jesper Lindström z Eintarachtu Frankfurt - twierdzi Patrick Berger.

23-latek, który ma na swoim występ na mundialu w Katarze, spisuje się w Bundeslidze naprawdę bardzo dobrze. Do tego stopnia, że poza „Kanonierami” chęć pozyskania go deklarują też trzy inne drużyny z Premier League.

Na ten moment wydaje się jednak, że liderem w wyścigu po jego podpis jest pretendent do mistrzostwa Anglii.

Jeśli do transakcji dojdzie, to Anglicy muszą liczyć się z niemałym wydatkiem, bo kwota transakcji może wynieść nawet 30 milionów euro.

Jesper Lindström, który trafił do Eintrachtu Frankfurt z Bröndby IF latem 2021 roku, rozegrał w tym sezonie łącznie 31 meczów, a jego dorobek to dziewięć goli oraz cztery asysty.

Kontrakt ma ważny z Niemcami do 30 czerwca 2026 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy