Arsenal chce Kurzawę

Arsenal chce Kurzawę fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: SportMediaset

Jak podaje SportMediaset, Arsenal jest zainteresowany pozyskaniem Layvina Kurzawy.

24-letni lewy obrońca Paris Saint-Germain już jakiś czas temu wpadł w oko Arsène'owi Wengerowi. Nie tylko Francuz chce jednak swojego rodaka w Londynie. Na transferze ma bardzo zależeć samym włodarzom „Kanonierów” i można spodziewać się podchodów pod niego nawet w momencie opuszczenia klubu przez Wengera.


Defensor, który w poprzednim sezonie często siadał na ławce rezerwowych PSG, w trwających rozgrywkach zanotował 20 występów. Strzelił w nich trzy gole i zaliczył pięć asyst. Byłoby ich więcej, gdyby nie problemy zdrowotne.


To właśnie przez nie Kurzawa nie zagrał w spotkaniach fazy grupowej Ligi Mistrzów z Arsenalem. „Kanonierzy” i bez tego doskonale znają jednak jego wartość.


Umowa sześciokrotnego reprezentanta Francji z PSG jest ważna do 30 czerwca 2020 roku. Paryżanie mogą zażyczyć sobie za niego przynajmniej tyle, ile zapłacili latem 2015 roku Monaco, a więc 25 milionów euro.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Pogoń Szczecin finalizuje drugi najdroższy transfer w swojej historii Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy