Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana

Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano I France Football

Willian jest już naprawdę blisko przenosin do Arsenalu.

Jak poinformował Fabrizio Romano, brazylijski skrzydłowy odrzucił kolejną (zdaniem portalu Goal.com - ostateczną) ofertę przedłużenia kontraktu przedstawioną przez Chelsea. „The Blues” mieli zaproponować mu umowę ważną do 30 czerwca 2022, na czym od początku zależało Willianowi. Włoski dziennikarz dodał, że z przedstawicielami atakującego rozmawia już Arsenal. Oferty z Barcelony, co sugerowały niektóre źródła, nie ma.

Zdaniem „France Football” „Kanonierzy” są już blisko pozyskania Williana. Arsenal, który niedawno wygrał Puchar Anglii i w przyszłym sezonie będzie rywalizował w Lidze Europy, miał zaproponować mu trzyletni i jednocześnie najbardziej korzystny pod względem finansowym kontrakt.

Co ciekawe, według powyższego źródła propozycje Brazylijczykowi złożyły również Manchester United i Real Madryt. W obu przypadkach chodzi o dwuletnie umowy.

W zakończonym sezonie Willian rozegrał 47 meczów. Zdobył 11 bramek i zanotował dziewięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy