Arsenal czeka na oferty za trzech piłkarzy

Arsenal czeka na oferty za trzech piłkarzy fot. Media Whalestock / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Tego lata Arsenal sprzedał już Joe'a Willocka, a na wypożyczenia udali się chociażby Mattéo Guendouzi oraz William Saliba. Na tym zapewne się nie skończy.

Jak pisze Fabrizio Romano, władze Arsenalu cały czas mają nadzieję, że znajdą rozwiązanie dla Williana. Brazylijski skrzydłowy od maja chce opuścić klub. Londyńczycy nie mają problemu z tym, by się z nim rozstać, ale wciąż czekają na odpowiednią propozycję. Strony łączy kontrakt ważny do połowy 2023 roku.

Niedawno nie brakowało informacji o zainteresowaniu Willianem ze strony Al-Ahli. Gustavo Hofman podał jednak, że żadna konkretna oferta się nie pojawiła, a nawet jeśli by do tego doszło, 33-latek raczej nie chciałby przenosić się obecnie do Arabii Saudyjskiej.

Arsenal oczekuje jeszcze na propozycje za Héctora Bellerína oraz Lucasa Torreirę. W przypadku tego pierwszego intensywnie spekulowało się na temat przenosin do Interu, ale póki co sprawa ucichła.

Torreirę również od dłuższego czasu łączy się z opuszczeniem „Kanonierów”, ale problem jest ten sam - brak konkretnych ofert.

Jeśli takowe się pojawią, każdy z wymienionych wyżej zawodników będzie mógł odejść z londyńskiego klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy